f Pokoje - 3City Hostel Gdańsk

Pokoje

Pokoje dwuosobowe

Oferujemy 3 pokoje 2-os. w tym jeden z prywatną łazienką (deluxe). Pokoje dwuosobowe wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze, szafę na garderobę oraz TV. W każdym pokoju jest dostęp do bezpłatnego WiFi. W tym przypadku należy zarezerwować cały pokój.

Pokoje czteroosobowe

Pokój 4-os. (deluxe) jest idealny dla rodziny lub grona przyjaciół. Pokój ten wyposażony jest w dwa łóżka pojedyncze, szafę na garderobę, oraz łóżko piętrowe, na którym uwielbiają spać dzieci i posiada prywatną łazienkę. W tym przypadku należy zarezerwować cały pokój. W pokoju jest dostęp do bezpłatnego WiFi i TV.

Pokoje wieloosobowe

Pokoje wieloosobowe są wyposażone w łóżka piętrowe. Niektóre z pokoi wieloosobowych posiadają własną łazienkę.  W hostelu znajdują się również kapsuły (tuby japońskie), a także łączony pokój 24-os. z dwoma pomieszczeniami sypialnymi, własną łazienką (3 prysznice, 2 toalety i kilka umywalek) idealne dla grup szkolnych, drużyn sportowych lub imprez typu 18-te urodziny, kawalerskie/panieńskie. W każdym pokoju jest dostęp do bezpłatnego WiFi.

Zwierzęta

Przyjeżdżając do naszego obiektu pozostaw zwierzęta w domu.

Przyjeżdżając do naszego obiektu pozostaw zwierzęta w domu.

Akceptujemy płatności

Parking

Hostel nie oferuje miejsc parkingowych. W okolicy obowiązuje strefa płatnego parkowania.

Hostel nie oferuje miejsc parkingowych. W okolicy obowiązuje strefa płatnego parkowania.

rezerwacja

Newsletter

Otrzymuj od nas najnowsze informacje oraz oferty specjalne!

Loading

Copyright 2019 by   Marketing Department