f Oferta indywidualna - 3City Hostel Gdańsk

Oferta indywidualna

POKOJE INDYWIDUALNE I RODZINNE

Jeśli chcielibyście Państwo zamieszkać w samodzielnym pokoju ze znajomym, kolegą, sympatią, rodziną, grupą przyjaciół, to zachęcamy do wyboru jednego z naszych pokoi deluxe: 2- lub 4-osobowego, gdzie zapewne będziecie Państwo posiadać prywatną przestrzeń. Pokój 2-os i 4-os. (deluxe) posiadają prywatne łazienki. Wybrane pokoje wieloosobowe również posiadają samodzielne łazienki. Pozostałe pokoje mają dostęp do ogólnodostępnych łazienek.

Oferujemy opcję bez wyżywienia lub ze śniadaniami, serwowanymi codziennie na parterze hostelu w kawiarni La Cafe lub w pokoju jadalnym, znajdującym się na II piętrze w obiekcie. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie przygotować catering na całodzienne wyżywienie.

ŁÓŻKO W POKOJU  6/8/10/14-OSOBOWYM lub w STUDIO 24-OSOBOWYM

W przypadku gdy poszukujecie Państwo opcji niskobudżetowej, można zarezerwować łóżko w pokoju wieloosobowym ze wspólną łazienką. Naszym gościom oferujemy maksymalne bezpieczeństwo dzięki całodobowemu monitoringowi, elektronicznym zamkom do pokoju oraz zamykanym szafkom ubraniowym, w których można przechować rzeczy osobiste na noc lub na czas nieobecności w pokoju, obiekcie.

Oferujemy opcję bez wyżywienia lub ze śniadaniami, a także obiadokolacjami na specjalne życzenie. Dostarczymy pyszny i świeży catering dla każdego smakosza.

ŚNIADANIA, PRZEKĄSKI, BAR

Proponujemy świeży, pyszny catering na specjalne życzenie naszych Gości w cenie już od 10 zł.

INNE ATRAKCJE

Dla Państwa potrzeb jesteśmy w stanie rozszerzyć naszą ofertę ponad nocleg i śniadanie. Nasza oferta zawiera również:
– organizacja wszelkiego rodzaju cateringu dla osób indywidualnych i grup
– transport z lotniska i na lotnisko
– organizacja wycieczek fakultatywnych z przewodnikiem
– organizowanie imprez i wycieczek na łodziach motorowych oraz rejsów jachtowych (w tym katamarany)
– możliwość zorganizowania połowu ryb na morzu w kutrze lub na łodzi
– możliwość zorganizowania przelotu samolotem lub helikopterem do 3 osób (lub więcej) na terenie Trójmiasta i okolic wraz z możliwością przelotu nad przepięknym Półwyspem Helskim

rezerwacja

Newsletter

Otrzymuj od nas najnowsze informacje oraz oferty specjalne!

Loading

Copyright 2019 by   Marketing Department