f Hostel - 3City Hostel Gdańsk

Hostel

3 City Hostel

3 City Hostel dysponuje 238 miejscami noclegowymi w pokojach dwu-, cztero-, sześcio-, ośmio, dziesięcio- i czternastoosobowych (w tym również w tubach japońskich) z samodzielnymi lub wspólnymi łazienkami. Dla par i rodzin z dziećmi proponujemy pokoje klasy delux: 2-os. i 4-os. również z prywatną łazienką i TV. Posiadamy też pokój na specjalne okazje okolicznościowe (mogący pomieścić razem 24 osoby w dwóch pomieszczeniach, wyposażony w łazienkę, prysznic i WC).

Oferując tanie noclegi w Gdańsku do dyspozycji naszych gości pozostaje całodobowa recepcja, w której można uzyskać profesjonalną pomoc z zakresu informacji turystycznej. Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 do 11.00. Na terenie całego obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz tytoniowo-pochodnych, w tym również papierosów elektronicznych. Dla gości palących przewidziane zostało zewnętrzne patio, należące do naszego obiektu.

• Lokalizacja w centrum Gdańska
• Bezpieczeństwo Gości i ich mienia
• Bezpłatne Wi-Fi
• Pokoje 2, 4, 6, 8, 10 i 14-osobowe
• Super nowoczesny design
• Pyszny, świeży catering
• Bilard, pokój wypoczynkowy, kuchnia, pokój jadalny, mini market, kebab, Seta Bar

Udogodnienia

Na terenie całego obiektu funkcjonuje szybkie łącze WiFi, na wybranych piętrach posiadamy dostęp do komputerów stacjonarnych. Ponadto w obiekcie znajduje się przestronny salon gościnny z TV oraz w pełni wyposażona kuchnia (wraz z pokojem jadalnym), która umożliwia gościom przygotowywanie posiłków. W ramach uatrakcyjnienia pobytu mieszkańcy hostelu mają możliwość korzystania ze stołu do bilarda (za dodatkową opłatą).

Ponadto oferujemy możliwość:

• wypożyczenia ręczników (za dodatkową opłatą),
• usług pralnicze rzeczy osobistych i prasowania (za dodatkową opłatą)

3 City Hostel Gdańsk wyposażony jest w elektronicznie zamykane drzwi (na kartę magnetyczną), szafki ubraniowe (lockersy) dla każdego Gościa oraz całodobowy monitoring. Każda osoba zamieszkująca nasz obiekt otrzymuje kartę i kluczyk (za dodatkową opłatą – zwrotny depozyt w wysokości 20 zł/kartę i 50 zł/kluczyk do lockersa), umożliwiające sprawne poruszanie się po obiekcie i bezpieczne przechowywanie swoich rzeczy osobistych. Obowiązuje opłata za ręcznik – wg cennika obiektu.

Akceptujemy płatności kartami kredytowymi. (Mastercard, Visa, Diners, American Express, JCB, Discovery itp.)

Uprzejmie informujemy, że w związku z obowiązującymi obostrzeniami z powodu pandemii i ze względu na bezpieczeństwo naszych zacnych Gości, nie udostępniamy do użytkowania sali TV, bilarda, kuchni oraz jadalni.

rezerwacja

Newsletter

Otrzymuj od nas najnowsze informacje oraz oferty specjalne!

Loading

Copyright 2019 by   Marketing Department