f Oferty specjalne - 3City Hostel Gdańsk

Oferty specjalne

Specjalna oferta dla grup

Z uwagi na to, że jesteśmy jednym z największych hosteli w Trójmieście, często gościmy w naszych progach grupy turystyczne, koła studenckie, kluby sportowe, stowarzyszenia, fundacje, grupy zawodowe oraz biznesowe. Dysponujemy 238 miejscami w pokojach 2-, 4-, 6-, 8- i 10 i 14-osobowych. Sprawdź szczegóły.

Oferta dla szkół

Gdańsk to miasto, które warto pokazać dzieciom i młodzieży o każdej porze roku. Bogata historia miasta Heweliusza, odgrywa znaczącą rolę w historii nie tylko naszego kraju, ale również całej Europy.
Westerplatte, Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum II Wojny Światowej czy Stocznia Gdańska to miejsca, które każdy młody europejczyk powinien poznać. Sprawdź szczegóły.

Pobyty pracownicze i długoterminowe

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi kwaterunku pracowników, prezentujemy specjalną ofertę dla firm. 3 City Hostel dysponuje 238 miejscami noclegowymi i znajduje się w samym centrum Gdańska, w odległości 500 metrów od Dworca Głównego PKP, PKS, SKM.
Zapewnia to doskonały dostęp do każdego rodzaju komunikacji miejskiej i sprawny dojazd do miejsca pracy. Sprawdź szczegóły.

rezerwacja

Newsletter

Otrzymuj od nas najnowsze informacje oraz oferty specjalne!

Loading

Copyright 2019 by   Marketing Department