fbpx

Kawiarnia La Cafe

Śniadania – zapraszamy gości nie tylko z hostelu

W La Cafe codziennie od 7:00 serwujemy smaczne śniadania na każdą kieszeń. Do naszej kawiarni można wejść zarówno z hostelu, a więc nasi goście mogą zejść na śniadanie w kapciach. Można się do nas dostać również z ulicy. Ta druga opcja będzie wygodna dla gości, którzy na swój nocleg wybrali pobliskie apartamenty. Śniadania oferujemy w cenie od 13,50 zł/os.

W porze lunchu

Zapraszamy na La Cafe na szybką kanapkę lub sałatkę. Codziennie oferujemy różne rodzaje pysznych przekąsek. Jeśli poszukują Państwo przytulnego miejsca na spotkanie ze znajomym czy kontrahentem przy kawie i ciastku, w La Cafe znajdą Państwo ku temu odpowiednie warunki. Wygodne kanapy oraz ogólnodostępne WiFi, pozwolą Państwu popracować w komforcie i spokoju w ścisłym centrum miasta.

Wieczorem

Jeśli czują się Państwo zmęczeni po całym dniu pracy lub zwiedzania, zapraszamy do La Cafe aby rozluźnić się przy aromatycznej herbacie lub kolorowym drinku. Nasza kawiarnia oferuje szereg znakomitych alkoholi z całego świata, a także wino i piwo. La Cafe szczyci się świetnym designem – z pewnością się Państwu u nas spodoba. Serdecznie zapraszamy!

 

Współpraca

Zapraszamy również do współpracy właścicieli apartamentów. Oferujemy vouchery na śniadania dla Państwa gości.

Newsletter

Otrzymuj od nas najnowsze informacje oraz oferty specjalne!

Loading

Copyright 2019 by   Marketing Department