Hostel 3CityHostel Gdańsk – tanie noclegi Gdańsk!

   Polski    English

Gdańsk, ul. Targ Drzewny 12/14, Polska

+48 58 354 54 54   +48 601 674 675

Rezerwacja

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Data rezerwacji
Od do

Ilość osób:

Wiadomość

Regulamin anulacji, zaliczki, zmiany rezerwacji
w 3 City Hostel Gdańsk:

REZERWACJE INDYWIDUALNE:

ANULACJE LUB ZMIANY W REZERWACJI: mogą zostać przeprowadzone najpóźniej na 72 godzin przed planowanym przyjazdem i muszą zostać potwierdzone przez recepcję odpowiednim mailem. W przypadku anulacji dokonanych po tym terminie gość zobowiązany jest do opłacenia kwoty wysokości opłaty za pierwszą noc. W przypadku nie przyjazdu mamy prawo anulować rezerwację pobierając sumę za cały pobyt.

REZERWACJE GRUPOWE :

ANULACJE LUB ZMIANY W REZERWACJI mogą zostać przeprowadzone najpóźniej w terminie do 21 dni przed planowanym przyjazdem i muszą zostać potwierdzone przez recepcję odpowiednim mailem. W przypadku anulacji dokonanych po tym terminie gość zobowiązany jest do opłacenia kwoty wysokości opłaty za pierwszą noc. W przypadku nie przyjazdu mamy prawo anulować rezerwację pobierając sumę za cały pobyt.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości w trakcie dokonywania i opłacania rezerwacji w naszym obiekcie,
prosimy o kontakt z recepcją pod nr telefonu +48 583 54 54 54 lub +48 601 674 675.

Aby USUNĄĆ lub ZMIENIĆ SWOJĄ REZERWACJĘ prosimy o przesłanie maila pod adres: info@3city-hostel.pl. W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska, którymi posłużono się przy dokonywaniu rezerwacji, datę przyjazdu i ilość nocy, a następnie o przedstawienie zmian, które mają zostać wprowadzone.